دفتر مركزي: سعادت آباد ،ميدان بهرود،جنب پارك ژوراسيك ،شهرك كيهان ، نيلوفر 1 ،پلاك 38 ، واحد 2

شماره های تماس

۰۱۱۴۲۲۶۴۴۶۴ و ۰۱۱۴۲۲۶۳۹۹۱

محل برگزاری

استان مازندران-قائمشهر

هم اکنون در انتظاردیدن شما عزیزان

در نمایشگاه های بین المللی استان مازندران می باشیم.

خدمات ما

هم اکنون در انتظاردیدن شما عزیزان

در نمایشگاه های بین المللی استان مازندران می باشیم

تماس با ما

شرکت نمایشگاه های بین المللی

استان مازندران

شرکت نمایشگاه های بین المللی

استان مازندران

توضیحات نمایشگاه

شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مازندران  به عنوان یکی از مهمترین شرکتهای تجاری و اقتصادی ایران با بهره مندی از فضا ، امکانات و تسهیلات نمایشگاهی منحصر به فرد و نیرو های متخصص، بستر وزمینه مناسبی را از طریق برپایی نمایشگاههای تخصصی و بین المللی جهت تولید کنندگان، بازرگانان داخلی و خارجی مهیا ساخته است تا علاوه بر عرضه و نمایش توانمندیها ، مبادلات تجاری ، سرمایه گذاریهای مشترک و بین المللی خود را در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مازندران واقع در شهرستان قائمشهر توسعه بخشند.

شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مازندران به منظور تحقق اهداف و سیاستهای توسعه تجارت و معرفی دستاوردها و تولیدات عرصه های مختلف کسب و کار کشور از طریق ارائه طیف کاملی از خدمات نمایشگاهی و رویدادهای مرتبط تجاری به مجریان نمایشگاهی ، مشارکت کنندگان و بازدید کنندگان در عرصه جهانی ، با تاکید بر استانداردهای بین المللی در راستای تحقق چشم انداز بیست ساله کشور مقدس جمهوری اسلامی ایران گام برخواهد داشت.

شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مازندران در این مسیر با تکیه بر پیشینه ای ارزشمند ، از فناوری نوین بهره خواهد گرفت تا ضمن ایجاد تصویری مثبت از عملکرد خود در جامعه وپایبندی به تعهدات ، شرایط مناسبی را برای رشد و تعالی سرمایه های انسانی و دستیابی به توسعه پایدار فراهم نماید.

رویدادها

سومین نمایشگاه کالای ایرانی

فرش ، لوستر و جهیزیه عروس

۵ لغایت ۹ اسفند

اطلاعات بیشتر…

رویدادها

16میـن نمایشـگاه تخصصـی

صنعت دام،طیور،شیلات

دامپزشکی و زنبورداری

۴ الی ۷ آذر

اطلاعات بیشتر ….

رویدادها

یازدهمین نمایشگاه الکامپ مازندران و پنجمین فن بازار استان با حضور رییس مرکز پژوهشگاه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، معاون امور اقتصادی استانداری مازندران و سایر مسوولان استانی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی استان مازندران افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری-تحلیلی ایران مراسم نیوز، ۸۰ شرکت استارت اپ، ۱۸ شرکت دانش بنیان ، ۲۰ مجموعه علمی پژوهشی ، ۱۰ شرکت حوزه فن بازی، ۱۹ شرکت خصوصی و ۱۵ سازمان دولتی فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در این نمایشگاه حضور دارند.

۱۵ کارگاه آموزشی در حوزه کارآفرینی نیز در زمان برپایی این دو نمایشگاه برگزار می‌شود

یازدهمین نمایشگاه الکامپ و پنجمین نمایشگاه فن بازار مازندران برگزار می شود.

در نشست خبری مشترک با حضور سعید کریم زاده معاون نمایشگاه بین المللی استان مازندران، دکتر رمدانی رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای استان مازندران و دکتر معتمدزادگان رئیس پارک علم و فن آوری مازندران  با خبرنگاران رسانه ها ،ستاد اجرایی نمایشگاه به ارائه گزارش عملکرد این نمایشگاه پرداخت.

گفتنی ست این نمایشگاه در ۴ بخش الکامپ، فن بازار،دولت الکترونیک و تجارت الکترونیک از تاریخ ۱۹ لغایت ۲۲ آذر ۹۸ از ساعت ۱۰ الی ۱۸ در فضایی بالغ بر ۷ هزار متر مربع در ۲ سالن و در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان مازندران – قائمشهر میزبان متخصصین، کارشناسان و علاقه مندان حوزه IT, ICT کشور است.

در پایان خاطر نشان می گردد این نمایشگاه بزرگترین رویداد حوزه فن آوری اطلاعات و ارتباطات استان مازندران می باشد.

Top